10/02/2015

MOMENTS THAT ENJOY

Siemka tu Paula 
Mamy już jesień, mój miesiąc urodzin (jutro mam^^ ) ta pora roku jest mieszanką deszczów, zimn, ale i ciepłych wiatrów. Nawiązując do tytułu, chwile które cieszą. U mnie jest tak, że kiedy coś dzieje się teraz to mówię, że jest to nudne, po prostu normalne nic wielkiego. Ale kiedy przyjdzie co do czego to wychodzi, że jest to idealne wspomnienie, które chciałabym powtórzyć w tej chwili, przeżyć to jeszcze raz. CO POPRAWIA HUMOR:
* Zazwyczaj jak jestem przybita, lubię się spotkać ze znajomymi i po prostu pogadać, lub popisać z kimś, kogo dawno nie widziałam, kto mieszka daleko ode mnie, to naprawdę motywuje,
* Kolejny to po prostu włączenie piosenki, odzwierciedlającej mój nastrój, na pewno jakaś 1d haha, to w 100% stawia mnie na nogi!
* Są też takie chwile kiedy nic mi nie poprawia humoru, mam nawet tak, że cały dzień nic nie robie tylko leżę w łóżku i nic nie robię.
* Inspiruję się instagramem, tumblrem, patrzę na to wszystko i mówię sobie : ,, Paula i tak nie będziesz tego miała'' haha, ale cóż :)
Napiszcie swoje sposoby na uporanie się z złym humorem, chętnie poczytam :D 
A teraz zapraszam do oglądania zdjęć z ostatniej sesji.


6 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia, myślę, że każdy ma takie dni.. Mój sposób to przede wszystkim muzyka, a czasem mam ochotę po prostu przespać ten dzień..
  krejzikarola.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ładna bluzeczka

  Zapraszam do mnie : <a href="http://eskucinska.tumblr.com/>Klik Klik Klik</a>

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna bluzka ♥
  http://ysiakova.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zdjęcia ! <3 Obserwuję http://muchywmleku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcie, jesteście obie śliczne
  http://lifee-friends.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia *-*
  Mi humor poprawia muzyka, książka, serial i przyjaciółka :D

  OdpowiedzUsuń