12/28/2015

9 rzeczy, które chciałabym zrobić przed śmiercią!

1. Jedną z wielu rzeczy, które chciałabym zrobić przed śmiercią to zagrać w prawdziwym filmie. Nie byle jakim haha. Chciałabym zagrać rolę psychopaty, lub mordercy! hahha wiem, że jestem głupia, ale marzy mi to.


2. Znaleźć mężczyznę mojego życia! Odkąd pamiętam, chciałam się zakochać jak księżniczka w bajce, poznać księcia, wyprowadzić się do zamku! 
3. Wyprowadzić lub chociaż zwiedzić Anglię! Uwielbiam ten kraj pod każdym względem. Wczoraj Ania napisała mi czym wolałabym spać pod ławką w Londynie czy w domu w Polsce. Napisałam jej od razu, że w domu, ale teraz tak się zastanawiam... i doszła do wniosku, że raz się żyje i taka przygoda była by super!


4. Przed śmiercią chciałabym poznać prawdziwego przyjaciela! Kogoś takiego kto zawsze mnie pocieszy, będzie ze mną płakać, śmiać się (co ze mną jest już zapewnione haah), kogoś, kto zawsze będzie mi wierzył, kogoś kto będzie ze mną bez względu na wszystko.
5. Moim małym marzeniem jest też zrobienie małego symbolicznego tatuażu na nadgarstku.
6. Kupić aparat na zęby!
7. Chodź to dziwne, chciałabym napisać swoją własną książkę. Począwszy od napisania jednego słowa, kończąc na podpisaniu się!


8. Chciałabym mieć profesjonalną sesję zdjęciową! 
9. Ostatnią jak i najważniejszą rzeczą, którą chciałabym zrobić to być twarzą w twarz z całą 5 członków One direction! Chciałabym móc zobaczyć i porozmawiać z tym zabawnym Harrym czy tajemniczym Zaynem! 
5 komentarzy:

 1. 4 punkt to moje marzenia, żeby mieć prawdziwego przyjaciela :D
  super post, pozdrawiam :)

  http://stylowaokularniica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. nic nie szkodzi na przeszkodzie by to wszystko zrealizowac!:3


  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej rozbawił mnie już 1 punkt :) :) / http://lethalowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahahaha zagrać mordercę 😂 i takie niewinne zdjęcie DOBRA JESTEŚ !😂

  OdpowiedzUsuń