11/04/2015

POSITIVE AND NEGATIVE

Hej, Na dworze coraz zimniej, ciemniej, zdjęcia nie wychodzą najlepiej, ale postarałyśmy się, żeby jednak jakieś były(doceńcie to hhaha) W dzisiejszym poście chciałabym wam przedstawić moją ''listę'' pozytywnych i negatywnych cech ludzi. 

Te na +
- Poczucie humoru- chyba nikt nie lubi siedzieć cicho, smutać. Ja uwielbiam przebywać z ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia. Wiem, że na pewno w ich towarzystwie nie będę się nudzić i spędzę świetnie czas. Należy do tych osób między innymi Ania :*

- Szczerość- wolę usłyszeć najgorszą prawdę od kogoś zaufanego, niż od obcej osoby. Nie lubię jak ludzie kłamią mi prosto w twarz, chodź znam całą prawdę. Nie rozumiem tego jak np. twoja znajoma chodzi z tobą po korytarzu w szkole, śmieje się, milo spędzacie czas, a na drugi dzień obgaduj cie za plecami, albo mówi na ciebie same oszczerstwa.

- Optymizm- nienawidzę jak ktoś już z założenia mówi, że będzie źle, nie umiem tego, nie wyjdzie mi, na pewno się zbłaźnię, skąd wiesz? Próbowałeś? Podziwiam ludzi, którzy nawet w największej opresji mówią, że będzie dobrze, widzą świat w tych jasnych barwach, wolę spróbować i ponieść klęskę, niż nie spróbować i też ją ponieść.

- Upór – ludzie, którzy bezgranicznie stawiają na swoim mnie zadziwiają. Nawet jak ktoś im powie, że się nie nadają będą próbować, aż osiągną cel. Powoli też staram się stawaić na swoim i nie pozwalać, żeby ktoś wmówił mi coś z czym się nie zgadzam.


Te na –
- Zazdrość – słowo które trudno mi wypowiedzieć, niezrozumiałe przeze mnie. Ale gdyby się tak zastanowić to dużo osób zazdrości z różnych powodów, np.  z fajnych rzeczy, chłopaka, koleżanki czy pieniędzy. Ja nie mam z tym jakiegoś tam problemu, akceptuje to co mam.

-Nie wiem jaka to cecha, ale nie lubię ludzi, którzy mają tylko jedna przyjaciółkę i nie pozwalają jej się ruszyć tzn chcą ją na wyłączność. Widzą inne znajome i ''zawracają tą swoją przyjaciółkę'' w przeciwnym kierunku do tej grupy ludzi. Tak wiem to jest moje myślenie hhaa

-Dwulicowy- tutaj gada z Tobą, potem hihihi hahah, a na drugi dzień zobacz Kaśka jaka wieśniaczka, gdzie ona te spodnie kupiła w śmietniku? To zostawię bez komentarza.
Na tym skończę pisanie tego posta, a wy macie ulubione i te mniej lubiane cechy charakteru? :D5 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia, jesteś bardzo fotogeniczna :)
  Ja do wad dała bym jeszcze niecierpliwość :_
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesujący i genialny post, przede wszystkim fantastyczny blog! Masz rewelacyjne pomysły :) Na pewno będę tu zaglądać częściej! :) Posty są naprawdę przemyślane i świetnie napisane.
  Obserwuje liczę na to samo i Zapraszam do siebie!:)
  http://dominikax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny i szczery post ! Super zdjęcia <3


  http://sisterschannelfashion.blogspot.com/2015/11/autumn-wishlist-dresslink.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry post :) ładne zdjęcia aniapodlecka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawy post, serio :)

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń