9/07/2014

8 powodów dla których wychodzisz z dołku w zły dzień

Hejj wszystkim :) 
Każdy czasami ma złe dni gdzie są smutni, czasami nawet bez powodu. I to chyba najgorsze co mnie może spotkać w ważny dzień, bo w końcu gdy jestem smutna to brak mi motywacji i chęci to wszystkiego. Przykładowo masz jutro sprawdzian, kartkówkę cokolwiek jutro a twoją głowę zaśmiecają setki powodów do smutku więc się nie możesz skupić.. więc ty daj swojemu życiu tysiące powodów do szczęścia! 
Tak naprawdę wszystkie małe rzeczy które nas otaczają, na które na codzień nie zwracamy większej uwagi prowadzą to uśmiechu na twarzy. Dlatego gdy humorek Ci nie sprzyja można pomyśleć o tych wszystkich rzeczach. 


 1 Mój pies, zawsze gdy go widzę jestem happy :) Równie dobrze można mu się wygadać z wszystkich problemów a on nie będzie Cię pouczać.
2 Przyjaciele jest to zdecydowanie największy powód by mieć chęć do życia haha. Wystarczy się spotkać z przyjaciółmi  i zapomnisz o wszystkich problemach jakie w tym dniu miałaś. 
                                                     Pierwsze z serii modeleczka się poprawia haha. - mami fotograf :*
 3 Dobre jedzenie, haha dla niektórych ten punkt może być dziwny ale jak ja w dany dzień zjem coś dobrego na co miałam ochotę to cały "bulwers" znika hah. Np. Nutella, do tego cały słoik. Może nie wyglądam ale się dziwią haha.
4 Uśmiech na twarzy drugiej osoby gdy wiem że ja go spowodowałam :) 
 5 Moi idole(One Direction) , gdy mam zły dzień czasami przeglądam sobie ich zdjęcia i o dziwo jest mi lepiej haha. 
6 Wspomnienia. Zawsze fajnie sobie powspominać miłe chwile gdy się nudzisz, ja wtedy jestem równocześnie szczęśliwa i smutna więc to po połowie ale zawsze lepiej haha. Przykładowo obejrzeć fotografie z dziecinstwa, pójść w te miejsca.. :) 
7 Wymyślanie historyjek, jak jestem w dołku i mi się strasznie nudzi to sobie leżę i wymyślam sobie śmieszne historyjki które nigdy nie miały miejsca a chciałabym by miały, zajęcie czasu przynajmniej :) 
8Burza z deszczem, jestem jedną z takich osób która  jeden sposób boi się burzy i chce aby jak najszybciej przeszła a w drugi ją kocha i chcę aby była jak najdłużej, haha serio jest równocześnie piękna i przerażająca. Przerażające rzeczy mnie kręcą! :D 
Papatki do następnego postu! :)

Ana

8 komentarzy:

 1. Mam tak samo z 8 punktem, bardzo ładne zdjęcia :)

  http://batmanowy-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za rady właśnie mam dziś taki smutny dzień i gdy poszłam w miejsca z moich wspomnień od razu znikły smutki i na twarzy wystąpił uśmiech :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna jesteeś ! *.* 6 punkt to chyba ten, który najczęściej u mnie występuje przez co jestem jeszcze bardziej smutna, bo przypominają się dawne, ale szczęśliwe chwile i ta świadomość,że to już nie powróci .. aj ;)

  http://exclusivefashionandtrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne zdjęcia :) Mam bardzo podobnie, szczególnie 8 punkt! :)
  Całusy,

  http://sylwiaa-m.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne zdjecia ♥
  post też ciekawy. mysl o przyjaciołach, idolach i wspominanie tez poprawiają mi humor

  http://nobody-noobody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś taka śliczna :)

  Dodasz komentarz? Będzie mi bardzo miło. :)
  malinowe-ciasto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Przydatne te twoje rady :D
  Fajne zdjęcia
  blog maddy ->klik

  OdpowiedzUsuń